Living or surviving? 3.

22. srpna 2013 v 11:13 | mortem |  about me
A je to tady..

Začíná doba, kdy začínám uvažovat jako psychopat... nikdo mě nezná a mě to naprosto začíná ničit... Už nevím, co je maska a co jsem já.. Začínám mít strašný deprese... Začínám se řezat protože fyzická bolest mi na chvilku přebije tu psychickou..
1.7. Jsem brouzdala po internetu... a narazila tam na jednu osobu.. měl celkem zajímavou vizitku, tak jsem mu napsala.. Naštěstí mi odepsal.. Začali jsme si psát a já s ním strašně ráda začala trávit čas.. Ani jeden jsme pořádně nikoho neměli a tak to bylo fajn.. Byli jsme tu jen jeden pro druhého.. Každý den jsme si psali a dozvídali se něco o tom druhém.. On měl sice přítelkyni, ale mě to nevadilo... Až na to, že s ní nebyl rád.. A začínal mít raději mě... Naše city se začínali pomalu prohlubovat a tak se jednou s tou přítelkyní rozešel... My dva spolu nezačali chodit, ale bylo to mezi námi takové... že to tak vypadalo... A bylo to fajn... Záleželo mu na mě, měl mě rád.... nedopustil by, aby se mi něco stalo... a já za něj byla strašně ráda, protože mě tahal ze všech... problémů... Byl tu stále pro mě.... Znáte ten pocit, když přijdete domů, zapnete comp a on je pokaždé online?.. Byl tu pořád... pokaždé věděl, kdy mám nějaký kroužek a tak... čekal tu na mě...
Po nějaké době jsem se začala bavit s jednou holkou a ta mě začala tahat ven... Byla jsem za ní ráda, ale potom jsem už tolik nebyla s ním.. Ale stejně tam čekal... a i když jsem s ním nebyla, tak jsem v myšlenkách byla stále s ním..


Tak zase něco..
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Většinu obrázků na tomto blogu stahuji z Tumblr, We heart it a DeviantArt.