Říjen 2013

Přoč nejde zapomenout...

30. října 2013 v 13:01 | mortem |  other
Chtěla bych se s ním zase bavit.. Tak jako dřív..
Proč to nejde?
Proč nevím, o čem si s ním mám povídat?..
Proč si mě nevšímá?..
Proč mě už nepotřebuje?..
Proč se mi zdá, že zapomíná?...
Proč to tak je?...
Proč já nemůžu zapomenout?..
Proč...?

Maska..

22. října 2013 v 20:57 | mortem |  other
Když se řekene maska, tak spousta lidí si hned vybaví nějakou karnevalovou masku, co si můžete jen tak nasadit na obličej a nikdo o vás vlastně nic neví.. Nemá vůbec tušení, kdo se za ní schovává.. Takovou masku má však každý.. i když nejde vidět... Každý člověk má nějakou masku a je jedno z jakého důvodu.. Třeba vaši přátelé, o kterých si myslíte, že všechno víte a vlastně nemusíte vědět nic... Ať už znáte tu osobu jakoukoliv dobu... Je jen na ní, jestli si tu masku sundá a nebo ne... Maska je váš štít...

Autor neznámý..

19. října 2013 v 21:17 | mortem |  other
Nic nevlastníš, nic neztratíš..

Co je to vlastně EMO..

14. října 2013 v 18:42 | mortem |  other
Čau čau!.. :D
Tak tu máme další téma a tím tématem není nic jiného, než EMO.. Spousta lidí mi říká, že jsem emařka, ale to vlastně není pravda.. :D Ten styl se mi líbí, ale nejsem emařka..To, že se člověk oblíká pořád do černé barvy a tak.. To vážně EMO není! Spoustě z vás teď asi proletěla hlavou otázka "Co to teda to EMO je?" EMO je zkratka pro EMOCE a to znamená, že tento styl zahrnuje emoce.. Je to styl spíše pro introverty takže pro lidi, co se uzavírají do sebe.. A tímto stylem davájí ty emoce vlastně ven. Oblékají se podle NÁLADY a tak.. Emo není jen o černé barvě.. Emařem může být člověk, který nemá na sobě třeba vůbec nic černého, ale jen samé svítivé barvy.. Tak... to bylo tak nějak zkráceně pro ty, co neví, co to vlastně emo je.. a taky pro ty, co si myslí, že jsou emo a vlastně nemaj ani ponětí, co to to emo je.. :)

Čest!.. :)

1. z věcí, co nemáte říkat..

11. října 2013 v 11:27 | mortem |  other
Miluju tu větu, když mi někdo řekne: "To se ti poví, když jsi to nikdy nezažila.. " Jak to víte?.. Třeba jsem na tom byla úplně stejně a možná pořád jsem.... Pokud si nejste na 110% jisti, tak to ani nepoužívejte... Ta druhá osoba na tom mohla být i hůř..

Čest!.. :)

Vzpomínky.

10. října 2013 v 21:00 | mortem |  other
Čau čau..
Pokud hádáte, že toto téma bude zahrnovat vzpomínky, tak hádáte správně.. Každý ve svém životě zažije spoustu zážitků.. Ať už těch špatných nebo těch dobrých.. Bohužel dobré netrvají věčně a někdy se dost rychle mohou přeměnit na ty špatné a ať už se snažíme sebevíc, tak je z hlavy nedostaneme... Ale já osobně se nebojím těch špatných vzpomínek... Mě děsí spíše ty dobré.. Proč?.. Protože, když nějakým způsobem, ať už úmrtím a nebo jen hádkami přijdete o tu danou osobu, se kterou jste je prožili, tak to při vzpomínání na ty staré dobré časy bolí.. Už víte, že to s tou osobou nezažijete nikdy víc a máte chuť to vše ukončit.. A co je to vlastně ta vzpomínka? Vzpomínka je uložena hluboko ve vaší paměti, jako památka na minulost, která je uložena tak hluboko, že se k ní nedostanete a zůstane ve vaší hlavě uložena napořád. Možná po čase zapomenete, ale navždy zůstane schovaná někdo hluboko v mozku a nikdy zcela nezmizí... Snad se vám můj článek líbí.. :)

Čest!.. :)
Logo

10. října 2013 v 17:31 | mortem |  other
Errare humanum est..
Mýlit se je lidské..

Marcus Tullius Cicero

News!.. (novinky)

8. října 2013 v 19:30 | mortem |  other
Čau čau!..
Jak jste si mohli všimnout, tak mám nový vzhled blogu!.. Jasně.. není to velká změna, ale snad se vám to líbí.. :) Také jsem změnila logo.. je napsáno latinsky a já vám sem vlastně postupně začnu dávat různé latinské citáty a mezi nimi naleznete i tento, takže se dozvíte, co znamená a od koho je.. :) No.. Kdybyjste mi cokoliv chtěli, tak napište komentář a nebo do zpráv, budu se snažit odepisovat.. Doufám, že se vám můj blog bude líbit a rádi se sem budete vracet.. :)

Čest!.. :)

Zpět..

7. října 2013 v 20:30 | mortem |  other
Čau čau..
Na prvním místě bych se chtěla omluvit těm, kterým se můj blog líbil, rádi ho četli atd.. Byla jsem jen těm pár lidem strašně vděčná a stále jsem.. Bohužel jsem toho na nějakou dobu nechala.. škola, osobní problémy atd.. Nebyl hold čas ani nálada. Uvažovala jsem, jestli s tím nemám seknout a nechat blog být, ale jak si můžete všimnout, tak opět píši.. :) Ovšem tu nejspíš nastane pár změn.. Bude to nejspíš postaveno na vašich komentářích a tak bych byla ráda, zda-li byste komentovali a tak.. Kdyby jste měli nějaká témata, která byste chtěli probrat, tak to stačí jen napsat.. :) Taky proběhne proměna vzhledu stránky (nejspíš ).. Možná sem nebudu psát tak často, ale budu se snažit.. :) Chtěla bych tento blog zaměřit spíše na poezii, myšlenky atd.. Spíše úvahový a tak.. Samozřejmě sem budu dávat i vtipné hlouposti, něco, co se děje ve světě atd.. No, co vám ještě povědět?.. Ano!.. Už vím!.. Případně omluvte pravopisné chyby, nebo způsob, kterým píši.. Chvilku asi potrvá, než se do toho psaní zpět dostanu.. :) Děkuji za podporu... :) (možná.. :D )

Čest!.. :)
Většinu obrázků na tomto blogu stahuji z Tumblr, We heart it a DeviantArt.