Rusáci zas vymýšlejí.

28. února 2014 v 22:05 | mortem
Každý si pro zlepšení nálady pustí nejspíše nějaká vtipná/zajímavá videa. Přilehne na vás opět ta nepříjemná nálada a nevíte, co si už pustit. Dnes jsem tak nějak brouzdala po youtubu a našla jsem osm dost dobrých videí,tak jsem si řekla: "Proč je sem nedat?" Nehodí se to na ten druhý blog a tak vám to sem plesknu. Předem říkám, že každý váš komentář potěší. Dobře. Řekněme si to rovnou. Každý rozumný komentář potěší. :D No a už přejdeme na videa:


1. Video je o dvou klucích z Ruska. Je to v poslední době celkem dost známé video a upřímně.. Já bych tu výšku asi moc nedala.


2. Tuhle píseň prostě žeru. :D


3. Video je opět super píseň a hlavně ty výšky jsou úplně propracované. :D


4. Ve videu je více videí (krátkých). :D


5. Takhle vypadají pravé reklamy na Snickers. Zajímavý to pocit, když od bráchy kámoš dělá toho Jokera. I když se mi to nechce věřit, ale.. proč by mi lhal? No hlavně, že se směje úplně suprově. :D


6. Tak maminky.. Takhle se musí na děti.


7. Chvilku jsem si říkala, jestli to nebude něco proti veganství, ale docela mě to dostalo.


8. Někdy je lepší plochost, než přes ně nevidět. Chyták pro blondýnky. :D


Doufám, že jste si to dnes alespoň nějak užili a do komentářů mi můžete poslat nějaké vtipné video, které bych mohla taky takto zveřejnit. Taky byste mohli psát názory na soutěže, kde byste mi na mail posílali nějaká videa. Bylo by několik kol a až by zbylo jedno jediné, tak bych vyhlásila výherce a poslala bych třeba nějakou čokoládu. Bylo by to vážně něco, co by nebylo zrovna finančně náročné. Tak jen chci zatím slyšet názory, jaký by byl zájem o takovéto a podobné soutěže. :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Většinu obrázků na tomto blogu stahuji z Tumblr, We heart it a DeviantArt.