Duben 2014

Stádo ovcí.

24. dubna 2014 v 18:42 | mortem |  other
Tohle asi znáš. Řekneš svůj názor a nebo se nezachováš, jak by si někdo zrovna představoval a hned tě všichni nenávidí.
Další věc, která mi na lidech vadí, je ta, že ti berou tvé názory a vydávají je za vlastní a potom z tebe ještě dělají blbce. Hrajou si, jak jsou chytří a přitom mají v hlavě... nic...
Taky miluju ty, co tvrdí, že nelžou a že lhaní je špatné, ale oni sami jsou prolhaní jak něco.
Kolikrát mě dostává, jak někdo říká, že nenávidí ty asociální sobce, ale opět se tak sami chovají. Nevidí nic víc, než jen sebe samotné a nedokáží si to připustit.
Myslí si, jak jsou chytří, poučují každého, jak má psát a že by měl dostat Pravidla českého pravopisu, ale zase oni sami psát neumí.

Sebelítost, demence, egoismus, sobectví, lhaní, přeceňování se a mnoho dalšího.. Neříkám, že nelituji sama sebe, ale.. Já už se ani nemůžu divit, že jsou lidé tak blbý..

Dnešní generace a názory.

23. dubna 2014 v 11:19 | mortem |  other
Abych se přiznala, tak upřímně nemám ráda děti. Snaží se všichni rychle dospět, jsou sprostý, berou drogy. Ale doba prostě spěje dál. Musíme to vzít a přijmout. Taky však musíme vzít v úvahu, že to nejsou jen děti, ale i spousta dospělých, kdo se nechová zrovna úžasně. Záleží to na tom, jak si člověk uvědomuje to, co dělá a jak se chce chovat. Všechno toto si vybírá každý sám. Učíme se z chyb a pokud někdo udělá tu samou chybu víckrát, tak je prostě hloupý. To jací jsme a jací můžeme být záleží pouze na nás. Sice nás ovlivňuje spoustu dalších věcí, ale pokud člověk něco chce, tak pro to musí něco udělat.
Tohle je můj názor na dnešní generace. Každý má mít svůj názor a proto vám nic nevnucuji. Každý má myslet sám za sebe. V životě si musíte dělat vlastní názory. Proč? Protože potom to nejste vy, ale jen laciná napodobenina někoho, kdo může být právě ten blbec.

Dobro/Zlo.. Kde je hranice?

22. dubna 2014 v 20:02 | mortem |  other
Lidé pořád určují, co je dobré a co zlé. Když pomůžeš staré paní na přechodu, tak je to dobré. Když někoho zabiješ, tak je to zlé. Kde je však hranice mezi dobrem a zlem? Tu nikdo nemuže přesně určit. Všechno zlé je pro něco dobré. Proto nelze hranici jen tak postavit. Dobro by tu bez zla nebylo. Stejně tak zlo bez dobra. Oboje na sobě závisí..
Většinu obrázků na tomto blogu stahuji z Tumblr, We heart it a DeviantArt.