Logika učitelů.

27. října 2014 v 21:08 | mortem |  other
Po energetickém dni Morty přemýšlí, jestli má napsat další článek a nebo ležet a sledovat na Nova cinema Petra Pana. Protože je to pro ni veliké dilema, zakousne se hladově do chleba, který tu na ní číhá na talíři a snaží se jí odvést od pořádného přemýšlení a logického uvažování. *CHRAMST!* Chleba se jí rozplývá na jazyku a tak už konečně spokojená se pokouší o psaní. *CHRAMST!* "Tak piš už něco!" zlobí se na ni její druhé já. "To nejde.. Je to tak.... dobré." *CHRAMST!* "Nech toho a piš!" zabaví jí talíř s jídlem.

HALELUJAAAAA!

Přesně tohle sis taky říkal, když jsi zjistil, že jsou prázdniny...


ACH JO...

..a tohle si říkáš, když jsi zjistil, že ti učitelé dají hooodně moc úkolů..

Já tedy nevím jak ty, ale.. oni si asi myslí, že přes prázdniny nemáme co dělat. Že nám můžou jen tak sebrat čas, který chceme investovat do jiných věcí. Já třeba zrovna teď ten čas nějak potřebuji a číst do toho nějaké (pro mě nezajímavé) blbosti plus jiné věci.. to je trochu nefér.
Pokud vím, tak práce se domů tahat nemá a škola je vlastně jakoby moje práce,ne?.. A taky mám pocit, že prázdniny jsou od toho, abych si od školy odpočinula, ne? A ty taky... všichni si o nich máme od všeho odpočinout. Ale když nám (celé třídě) každý učitel řekne, že nemáme co dělat a dá nám kopu práce, tak je to něco jiného. Nevím, jestli je to těší a nebo jen prostě nemají co dělat a tak nám toho dají hodně, ať mají potom co opravovat. Domácí úkoly?.. Fajn, ale ne o prázdninách. TO JE BLBOST! Asi je prostě těší, když trpí ostatní. Další vysvětlení... Oprava: Další logická vysvětlení to nemá.

Beznadějný případ... opět sáhne po chlebu a zaleze pod peřinku, kde se zachumlá..
 


Komentáře

1 Griptape Griptape | Web | 27. října 2014 v 21:19 | Reagovat

Nic si z toho nedělej, my po prázkách píšeme 7 písemek a učitelé to tak nějak nesere :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Většinu obrázků na tomto blogu stahuji z Tumblr, We heart it a DeviantArt.