Pekelně hnusné palačinky

24. října 2014 v 17:32 | mortem |  other
Upozornění pro ty, co mají hlad.
Já být na vašem místě, tak si to nečtu :D

Už pěkně dlouhou dobu mi v hlavě leží myšlenka, proč si lidé kupují takové ty krabicové palačinky (jak tam splácáš ten prášek s vodou a jen to kydneš na pánev). Vůbec nevím, jak jsem se k tomu dobrala, ale cestou ze školy jsem se stavila v obchodě a jednou jsem si koupila s tím úmyslem, abych zjistila, v čem jsou ty palačinky lepší než ty klasické, co si můžeš udělat doma jednoduše v kuchyni. Chtěla jsem zjistit, jestli bych měla své palačinky nějak vylepšit.

VEZMEME TO PĚKNĚ OD ZAČÁTKU

Tento nápad mě přepadl až, když jsem byla v obchodě. Procházela jsem se kolem regálů a najednou...na mě mrkla divná krabice. Hned jsem si všimla, že je to divná palačinková směs a v tu ránu mi bylo jasno. Popadla jsem tu krabici a zamířila k pokladně. Dokráčela jsem s tím domů, kde to nadále pokračovalo jako v tom super televizním pořadu "Prostřeno".
Všechno jsem to hodila do misky a zalila vlažnou vodou (jak psali na obale). Pánev už teplila v plném proudu a tak jsem to tam začala po částech kydat. Udělala jsem si 3 palačinky a to byl konec. Nevím, jestli to bylo mnou, protože s kuchyní jsme dost velicí nepřátelé, ale ty palačinky.... No fuj.. Já i když jsem takový talent na vaření, tak dokážu udělat lepší palačinky, než jsou tyto. Nevím, kde jsem udělala chybu, když jsem vlastně dělala podle toho, jak to tam psali.

CO Z TOHO PLYNE?
I když jsi takový talent na vaření jako já... NEKUPUJ TO! Uděláš si doma lepší a sám.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Většinu obrázků na tomto blogu stahuji z Tumblr, We heart it a DeviantArt.