Všechno vidím

28. října 2014 v 19:36 | mortem |  other
Po konverzaci s jednou důležitou osobou se kterou se bavila o očích jí vrtá hlavou, proč se někomu nedokáže dívat do očí a nenávidí pohled ostatních lidí, kteří na ní ten pohled upírají.
Oči jsou to nejkrásnější, co můžete spatřit. Potřebujeme je ke spoustě věcem, ale zase nám ve spoustě věcem(vnímání) brání. Mnoho se z nich dá vyčíst a to je asi to, co mě děsí. Nechci, ať jen při pouhém pohledu o mně někdo vše zjistí. Ovšem oči jsou krásné, ať už jsou jakékoliv. Vůbec bych se nebránila mít sklenice plné očí doma na výstavě.

Uvědomí si, jak debilně to zní a že jí můžou považovat za psychicky narušenou osobu. Vezme něčí nohy na ramena a běží se schovat do skříně, kde ji nikdy nikdo nenajde. Po půl hodině hledání vchodu do Narnie si uvědomí, že tam žádný není a vleze do postele. Pak zahodí nohy, které jí smrdí u obličeje. "Morty? " mluví její druhá polovička. "Ano? " "Kde jsi vzala ty nohy? "

...
 


Komentáře

1 Evelyn Evelyn | 4. prosince 2014 v 17:12 | Reagovat

Ahoj máš pěkný blog, líbí se mi. Vrtají i hlavou otázky o kterých jsem moc nepřemýšlela.
Nevíš proč je havran jako psací stůl ??

2 mor-tem mor-tem | 5. prosince 2014 v 16:25 | Reagovat

[1]: Ahoj a děkuji velmi pěkně. :) Mně vrtají hlavou všelijaké otázky a na otázku > Proč je havran jako psací stůl? < mi tu jedna slečna napsala velmi zajímavou a asi nejlogičtější odpověď a to, že Edgar Allan Poe psal na/o obojem. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Většinu obrázků na tomto blogu stahuji z Tumblr, We heart it a DeviantArt.