Dát vs. brát?

4. února 2015 v 17:54 | mortem |  about me
Vánoce.. Naprosto je nenávidím. Den kdy se sejde celá rodina a všichni se nedokáží naprosto na ničem shodnout. Ze všech mě bolí hlava a nemůžu jim nikam utéct. Teď je to ale celkem nepodstatné. Vánoce jsou celkem fajn, když je trávím s přáteli. Jen takové to předání dárků a tak. Dřív jsem se na to těšila, protože jsem chtěla strašně moc od lidí dárky. Tentokrát jsem je ale prožila jinak.

Poprvé jsem nedávala dárky všem, kterým jsem mohla, ale jenom těm, které mám opravdu ráda. Tak mi zbylo více peněz a času. Mohla jsem pečlivě vybrat dárek a nebo jej vyrobit a užila jsem si to. O to více mě potěšilo, když jsem viděla, že se dárky opravdu líbí. Naplnilo mě to hezkým pocitem. V tu chvíli jsem byla vážně ráda. Ne že bych se netěšila na ty dárky, co dostanu já, ale.. Bylo to vážně hezké... Asi možná i proto, že na ostatní jinak docela kašlu..(ne, že bych tak úplně chtěla) , ale alespoň si toho mohou vážit..

Myslím si, že je to takové pěkné.. Vcelku zbytečné, ale hezké, když smíte udělat svým blízkým radost..

Dobře, já chápu, že to píší docela pozdě, ale... Vzhledem k tomu, že tu zrovna pořád napíšu nějaké hezké věci, tak jsem se rozhodla napsat tohle..
 


Komentáře

1 stuprum stuprum | Web | 4. února 2015 v 20:46 | Reagovat

Jen ber, když nemáš co dáváat. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Většinu obrázků na tomto blogu stahuji z Tumblr, We heart it a DeviantArt.