Valentýnská apokalypsa

8. února 2015 v 11:07 | mortem |  other
Pomalu se začne zvedat z postele. Zabalená v dece, čaj v ruce a sotva uskuteční první krok, už leží na podlaze, protože se jí deka dostala pod nohu. Chvilku se jen tak válí mezi střepy a pak... stále leží...pořád leží.... pořád a pořád leží...ano stále leží....pořád.....opět stále leží a paaaaaak.... HEEEEEEEPŠIIIIIIIIIIIIIII! Zvedne se, střepy nechá střepmi a jde do obýváku k televizi psát článek. Ani si nevšimla, že je pořezaná.Blíží se pro některé lidi velmi významná událost. (Jiným je to úplně jedno.) Tou událostí je taková ta komerční věc jménem Valentýn. Na jednu stranu je to pěkné, ale.. Měli bychom si něco ujasnit. Srdíčka a takové... Já nevím, jestli je to jenom můj pocit, ale srdce a láska spolu absolutně nesouvisí. Pokud vím, láska je pocit, pocit je zrozen v mysli a mysl sovisí z mozkem. Pokud bych chtěla, ať je do mě někdo zamilovaný, tak chci, ať mu poblázním mysl a ne srdce (to ani nejde). (Teda pokud toho dotyčného neehm....vzrušite a slyšíte jak mu hezky bije srdce.) Doufám, že nejsem jediná, kdo o tom smýšlí takto, protože bych se potom cítila opravdu divně.. Dobře je mi to úplně jedno.

Dobře dobře... 13,12 letá holka napíše, že je sama na Valentýna, to ještě chápu a jsem ochotna to pochopit... Ale že to píšou už i desetileté holky.... Jako.... A proč se diví, že jsou samy? Kdo by chtěl takovou malou, blbou holku, který jde jen o tohle? (Pedofil) Můžou být rády, že ještě neřeší kraviny, že si můžou pořádně užít dětství.. (a že většina z nich nemá ani periodu..) Ať raději oslavují, že jsou volné.

Super skupina holek, kterou taky tak hodně miluji je ta, kde píšou, jak jsou samy, že si samy koupí dárek a podobně... Je to trochu smutné. Já sice řeknu taky tuhle blbost, ale myslím to ze srandy, protože dělám parodii na tyto holky. Nechápu, proč s tím musí tak spamovat. To si chtějí najít někoho, s kým ten den stráví, řeknou mu, jak moc jej milují, i když se nebudou znát ani pár dnů, a pak jej odkopnou? To jako není zrovna moc super. Raději bych už ten den strávila sama.
Co je horší? Být sama a strávit ten den sama, anebo být zadaná a strávit ten den sama?
...
No já si myslím...
Tak jestli jsi sám/sama, buď rád, protože se na tebe druhá polovička mohla vykašlat.. :DJá si nemohu pomoct, ale oni jsou tak roztomilí.. ^-^
 


Komentáře

1 stuprum stuprum | Web | 8. února 2015 v 14:42 | Reagovat

Poblázni mi srdíčko. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Většinu obrázků na tomto blogu stahuji z Tumblr, We heart it a DeviantArt.