Březen 2015

5 nejoblíbenějších písniček #1

29. března 2015 v 11:52 | mortem |  5 nej..
Už si asi tři měsíce říkám, že bych mohla napsat nějakých svých top 5 oblíbených písniček, které poslouchám nejvíce a nemůžu je vypustit z hlavy, ať do ní mlatím všeličím..
Protože mám tento blog už skoro dva roky (myslím, že dva..) a nemám vlastně pořádně nic, co bych mohla tak nějak pravidelně vydávat, tak jsem se rozhodla, že přibližně koncem měsíce bych vždy mohla nadhodit nějakou tu 5ku. Protože jinak zatím nějak nevím, co bych tak nějak pravidelně mohla přidávat..

Tvář ve svých rukách

28. března 2015 v 1:16 | mortem |  about me
Tento článek bude spíše pro ty, kteří mě znají/znali osobně a chodí na můj blog.
Po celkem nedávné konverzaci s jednou osobou, která sem jednou za čas zavítá (on moc dobře ví, koho myslím), jsem si uvědomila jednu věc, kterou si asi většina lidí, co si sem tam přečte pár mých řádků neuvědomuje. Já si myslím, že by bylo tedy vhodné, to sem napsat.


Mortyho depresivní koutek.

20. března 2015 v 16:58 | mortem |  about me
Delší dobu jsem na internetu neroznášela své chmury a tak je hodlám do této světové pavučiny opět vypustit jako KENTAURA, který pokazí náladu snad úplně každému.

"Morty..." Pohladí jí po zádech její druhá polovička.. "To bude dobré.."
"Prosím tě... Nelži mi.." Povzdechne si. "I kdyby ano, tak se to vše zase pokazí.."
"Vždy jsi se přes to dostala a znovu se přes to dostaneme..."
"Co když se přes to už dál dostávat nechci?... Co když už... necítím žádnou náplň.. Všechno to štěstí mi vždy uteče mezi prsty..."
"Zase se najde někdo, kdo tě bude mít rád a už tě to pokazit nenechá..."


Zombie pod postelí

17. března 2015 v 15:46 | mortem |  other
Jak jsem se již zmiňovala v jednom ze svých předchozích článků, skladuji si pod postelí zombie. Někdo si nad postel věší lapač snů, někdo si do peněženky strká šupiny či jiné hlouposti, ale já si kráčím po městě s nějakou částí těla, kterou jsem ukradla jednomu ze svých zombie pod postelí.. musím říct, že to docela pomáhá.. Možná až moc dobře. Odháním od sebe špatné lidi.. bohužel i ty dobré.


Proč nění láska nekonečná?

1. března 2015 v 10:20 | mortem |  about me
Do očí se jí hrnou slzy, že by mohly překonat i Niagarské vodopády. Pomalu ale jistě jí dochází zásoba kapesníků. Lidé v obchodě si o ní už musejí říkat, že je na nich závislá jako feťák na pervitinu. A asi i je.. Každý večer si vytáhne potřebnou dávku z šuplíku a pak ji použije jako záchranu před svou bolestí.
Běží se opět vybrečet nad klávesnicí sevého blogu, ovšem její denní dávka nestačí a tak si vezme víc.


Většinu obrázků na tomto blogu stahuji z Tumblr, We heart it a DeviantArt.