Tvář ve svých rukách

28. března 2015 v 1:16 | mortem |  about me
Tento článek bude spíše pro ty, kteří mě znají/znali osobně a chodí na můj blog.
Po celkem nedávné konverzaci s jednou osobou, která sem jednou za čas zavítá (on moc dobře ví, koho myslím), jsem si uvědomila jednu věc, kterou si asi většina lidí, co si sem tam přečte pár mých řádků neuvědomuje. Já si myslím, že by bylo tedy vhodné, to sem napsat.
#1
Chci říct, že tento blog je založený kvůli tomu, abych sem napsala hlavně to, co mě trápí a pomohlo mi to tak jisté věci překonat. Byl založený kvůli tomu a tak nějak chci, ať to tak je i dál. Ovšem to neznamená, že se mi nedějí i ty pěkné chvilky, kdy se mám opravdu fajn a užívám si času se svými přáteli. To, že sem píši plno svých pochybností neznamená, že si prostě nedokáži i ten čas užít.

#2
Sice sem píši, jak nenávidím lidi, jak jsem hnusná, jak se bojím, že od sebe všechny odeženu a tak.. Ale taky je třeba si uvědomit, že to jsou opět mé obavy a že já jsem k sobě hodně kritická i když si to sama připustit kolikrát nechci a taky si to nepřipouštím. Na druhou stranu ale vím, že jsem se stihla dost změnit. Pomáhám lidem s jejich problémy, směji se na ně, jsem na ně milá a hodná. Zkrátka jsem se hodně posunula a tak nechci, ať mě soudí někdo podle toho, jaké to bylo před více jak půl rokem.. Ano. Dokážu být zlá a někdy to prostě pokazím (a to hodně), ale opravdu jsem se posunula o dost dál, takže.. Tak..

#3
Ke každému se chováme jinak... Jak já, tak ty. Každý nás pozná jinak a nenajdou se jediní dva lidé, co by nás znali stejně. Chováme se jinak před třídou, rodiči, přáteli, či partnery..Tím chci říct, že k někomu se sice zachovám hrozně, ale mám k tomu důvod. Ale to se naopak vyrovná tím, že se zase spoustě jiným snažím hodně věnovat.. Já nejsem jenom ta hnusná stránka... Mám i dobrou stránku, kterou se snažím rozvíjet.. A v poslední době se mi to daří. (A tím nemyslím pár dnů, nebo týdnů..)

#4
Ne každý problém sem napíši a nebo jej někomu řeknu.


Snad jsi pochopil, co jsem se tímto snažila říct.
 


Komentáře

1 Pervy Salamander Pervy Salamander | Web | 25. dubna 2015 v 22:49 | Reagovat

(y) máš za jedna prcku ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Většinu obrázků na tomto blogu stahuji z Tumblr, We heart it a DeviantArt.