#2 Mortyho depresivní koutek

24. dubna 2015 v 17:57 | mortem |  about me
Je slunečný jarní den a Morty se zase rozpouští jako kostka ledu. Pomalu si to kráčí na vlak, aby jej stihla a u toho jí řve ze sluchátek písnička, že by to mohly poslouchat i lidi, co jdou za ní... Ale za ní nikdo nešel..
Když už čeká na vlak a rozhlíží se kolem sebe, tak tam jsou ti stejní lidé, které tu vídá už třetím dnem, protože třetím dnem jezdí vlakem... "A nebo je to již déle? " Zamyslí se..
Z okna vlaku se dívá před sebe a pozoruje, jak jí krajina mizí z dohledu.. Je to celkem krásný výhled... A stejně tak krásně jí mizí lidé ze třídy..
Ach jo.. Vysvětlí mi někdo, co se to děje? Víš, jak se říká, že k sobě přitahuješ takové lidi, jaký jsi ty sám?
Už druhá... Už druhá kamarádka je na psychiatrii.. Ale tahle tam není kvůli anorexii... Bože proč? Proč mi tohle děláš? Ukázalo se, že je to schizofrenik a snaží se zabít.. Ještě ke všemu ve škole... Ráda si ubližuje a... Na té psychiatrii jí to absolutně neprospívá. Sakra jak by taky mohlo?! Vždyť se tam schází jen beznadějné duše a když si tam každý bude vyprávět ty své komplexy a najdou společné téma v tom, jak si rádi ubližují a bla bla bla.., tak od tama nebude chtít kvůli nim a kvůli nim do toho spadne ještě víc. Tak k čemu jí to je? Začala tam šňupat tabák a až vyleze, tak chce ujíždět na větších věcech.... Ale to od té doby, co se dostala tam!.. Sakra! Já jí mám ráda, ale tohle je prostě špatné... Hodně špatné.... Co jsme za ní byli s pár lidmi ve středu, tak byla fajn, ale... Já o ní mám prostě starost... Tohle nejde... Ta psychina lidem ničí ještě více životy... Já nechápu, co se to teď děje... tak mi to prosím řekni..

Je to má kamarádka a je fajn... víc než fajn.. A potřebuje podporu.. Tak jí Bože pomoc, prosím tě!..
 


Komentáře

1 Hrobárová Dcéra Hrobárová Dcéra | Web | 24. dubna 2015 v 18:04 | Reagovat

:-| možno by som na psychiatrii tiež našla spriaznené duše.... Možno...
ale tebe želám pevné nervy a nestrácať nádej

2 Mental Princess Mental Princess | Web | 25. dubna 2015 v 13:31 | Reagovat

Vím že to pro tebe musí být hrozné.... já tam měla tetu. Tento rok i minulý. Vždycky se totálně zhroutí, je to vážně hrozný... když vidíš ten strach v očích.. nevím co jí je, ale vždycky má hroznej strach, že jí, nebo rodině někdo ublíží. A když sedí před tebou a říká že má strach, že jí rozřežou na kousky a tak... je to vážně hrozný. Takže v těchto chvílích vždycky skončí na psychiatrii. Je tam nějakou dobu, pak jí pustí. A po roce se to opakovalo... je to vážně strašný.

3 ann ann | 6. června 2015 v 12:43 | Reagovat

taky jsem měla anorexie...:/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Většinu obrázků na tomto blogu stahuji z Tumblr, We heart it a DeviantArt.