5 nejlepších způsobů smrti

16. května 2015 v 16:22 | mortem |  5 nej..
"Morty je ti doufám jasné, že si to lidé můžou vyložit tak, že jim tu radíš, jak se zabít?" Sedne si naproti ní na stůl..
"Ale to já přece nechci.. Navíc člověka k tomu může nabádat úplně všechno a já nevidím důvod, proč se o smrti nebavit.. Je to součást našeho života, která nás všechny spojuje.." Zamyslí se a pustí se do psaní..Zdravím tě u další pětky... Tu s písničkami ještě momentálně nemám a tak jsem si řekla, že napíšu tuhle..
Rozhodně ti nechci říkat, jak máš ukončit svůj život a nebo tak.. To ne.. Jen tu chci dát pár smrtí, jak by se mně líbilo umřít..

"Tak se pustíme do kopání toho hrobu.." Hodí jí lopatu..

#1
Umřít ve spánku.
No uznej... Nic tě nebolí... Zdá se ti krásný sen a.. ty se z něj už neprobudíš.. Už se nebudeš muset vrátit do té hnusné reality a hlavně umířáš v pohodlí a tak ti není odchod nepříjemný.. Spánek všichni milují..


#2
Někdo ti řekne ve stáří tak dobrej vtip, až z toho umřeš...
Jo.. myslím že, když by byl člověk starý, tak by to opravdu šlo.. A proč ne... Nemusí to být špatné, ale má to jeden háček..
Já stará být nechci..


#3
Otrava.. Něčím, co bude rychlé...


#4
Přepráškovat se..
pak to s tebou sekne a při troše štěstí si toho někdo všimne až pozdě..


#5
Podřezat si žíly/tepnu..
Taky jednoduché... A nevypadal bys při tom blbě..Proč bych volila takovéto způsoby? Protože nechci umřít stará.. A když už, tak bych brala to s tím vtipem.. A navíc... Ani u jednoho způsobu nevypadá člověk tak strašně, když je po smrti... Kdybych chtěla odněkud skočit, tak bych pak vypadala blbě.. (pak by mě neskládali.. modelovali by mě...) Ne že bych tak nevypadala už teď, ale moje vybírání šatů a vnitřku rakve by bylo k ničemu.. a účesu taky..
Tak.. to jsou podle mého asi ty nejlepší způsoby...
Já ti přeju hezký a dlouhý život a měj se...
 


Komentáře

1 ann ann | 6. června 2015 v 12:41 | Reagovat

Kéž bych měla sílu to udělat...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Většinu obrázků na tomto blogu stahuji z Tumblr, We heart it a DeviantArt.