Klaun z krabičky

21. června 2015 v 10:26 | mortem |  about me
Pravděpodobně se ti honí hlavou, o jaké hovadině tu dneska zase budu smýšlet, a tak mi nezbývá nic jiného, než přikývnout na to, že to bude zase jen hromádka mých neskonalých keců o úplných hloupostech.. Protože to píšu zase opět a jenom já a nikdo jiný..

KLAUN Z KRABIČKY

Víš... Není to zas tak dávno, co jsem si všimla, že mě uklidňují naprosto jiné věci, než ostatní lidi. Vlastně to jsou věci, které jiným lidem přijdou strašidelné.. a neříkám, že mně nepřijdou... Uklidňuje mě nějak to, že se toho bojím a že se toho bojí i ostatní..
Jo.. Já říkala, že je to pěkně divné..
#1
KLAUNIKlauni sami o sobě děsí spoustu lidí.. Vlastně ani nevím proč.. Možná pro to, že se neustále smějí a dělají věci, co by jen tak někdo neudělal... Nebo kvůli tomu, že z toho filmoví režiséři dělají strašidelnou věc.. No ne?
Bloudíš po tmavém domě, protože jsi slyšel nějaké zvuky u vás dole v kuchyni.. Jdeš se tam podívat, ale nemáš odvahu rozsvítit. Zatajuješ dech jak jen to jde a najednou na tebe ze zadu vyskočí ten malý a přece děsivý klaun na pružince.. do toho ještě ten strašidelný smých a houpe se sem a tam a zase sem.. No prostě si hned říkáš: "Tohle doma nikdy nechci!"

#2
CIRKUS/KARNEVALCirkusy/karnevaly jsou zase plné klaunů a spoustu jiných divnolidí, co zase dělají divné věci. Někdy zatajuješ dech nad tím, jak vlastně takové věci dokážou. Navíc ta představa, že tam jsou klauni a všichni ti ostatní pohromadě, no to snad není ani možné..
Já bych osobně do cirkusů chodila, kdyby to u nás stálo alespoň za něco.. A kdyby tam kvůli tomu nemuseli trýznit zvířata... A na karnevaly? Ty u nás taky vlastně pořádně nejsou..

#2
PANENKYPanenky se staly oblibou v různých paranormálních hororech. Proč? Protože paranormální horory jsou plné duchů a jak je již známo, panenky jsou prázdné, duté... bez duše.. Když budeš v jejich přítomnosti a budeš jich mít kolem sebe opravdu hodně, bude ti připadat, jako by z tebe vysávaly energii.. Chtějí se tím naplnit a neříkej mi, že ti to nepřijde jako to nejlepší místo pro ducha.. Vždyť ta panenka po té duši tak touží a je pro takové případy jako vyrobená..
Nikdy jsem takovou panenku z toho důvodu doma nechtěla, ale pak jsem si uvědomila, že mě ta jejich strašidelnost láká...
Stejně ji doma Morty nikdy neměla a asi ani mít nebude..

No... Teď by mě zajímalo, jestli má někdo taky rád takové zvláštní věci..
 


Komentáře

1 Pervy Salamander Pervy Salamander | Web | 22. června 2015 v 22:11 | Reagovat

krom panenky mě uklidňují uplně stejné věci. Hlavně cirkusová hudba

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Většinu obrázků na tomto blogu stahuji z Tumblr, We heart it a DeviantArt.