Leden 2016

"The 365 Jar" aneb trochu jinak.

26. ledna 2016 v 18:07 | mortem |  other
Tak jo.. Vzhledem k tomu, že jsem veselá asi tak jako kočka, které jsi nedal 3 dny najíst, tak jsem si řekla, že bych se měla snažit být veselejší a celkově optimističtější.. Protože teď jsem jako Garfield. A vzhledem k tomu, že se snažím víc myslet na hezké věci, tak... Tak se to prostě zvrtne a jde mi z toho hlava kolem.
Možná to nakonec není třídou, ale opravdu mnou.

Naše společnost upadá?!

20. ledna 2016 v 13:55 | mortem |  other
Venku je zima a ve snaze se zahřát si přitáhla kolena k tělu. Hlavou se opřela o okno autobusu a zadívala se na krajinu kterou míjela. Byla už noc a ona se vracela domů z divadla. Teplý dech tvořil rosu na okně a tak jí nenapadlo nic lepšího než na něj nakreslit obrázek.. Pak se ale zadívala na všechny ty fabriky...


Aneb... Ze života psychopata

13. ledna 2016 v 18:18 | mortem |  about me
Uf.... A je to tady... Už se zase nemůžu jen tak povalovat doma, protože budu muset zítra do školy.. Je to těžké, když se mi tam nechce, protože většina lidí, kvůli kterým jsem nechtěla na lyžák nakonec nejeli a teď zamořují třídu.. Byla by sranda si vzít protimorovou masku..

Znáš ten pocit, když nejdeš do školy, protože jdeš na psychologické vyšetření? Jo tak přesně ten jsem do včerejška taky neznala.. Je to docela bída, když mi nezabírají antidepresiva a psychiatr si myslí, že za to může porucha osobnosti... Hmm.. Ale tak...Doufám, že jsem těch šest hodin u psychologa nepromarnila a že něco zjistí.. co mi pomůže...

Takové ty věci, které stejně nikdo nesplní

2. ledna 2016 v 21:28 | mortem |  other
A je to tady. Opět se z mé mysli rodí něco nesmyslného a pravděpodobně velmi nečitelného. Konečně jsem se dobrala o prázdninách domů a mám trochu toho klidu a víš co? Ještě mě čeká neděle plná klidu! Tedy alespoň v to plně doufám. Zkrátka a jednoduše řečeno, mám trochu toho času zveřejnit nějaký ten blábol a ohlédnout se za minulým rokem.
"Proč by ses za ním měla ohlížet?" Praví její druhá polovička.
"Protože se to zkrátka a jednoduše tak dělá.. Chci vědět, kam jsem se posunula.."

Jak sis nejspíše všiml (pokud nejsi nevidomí a neslyšící), máme nový rok. A jak už to chodí, na všech sociálních sítích a na každém druhém blogu se objevují různá novoroční předsevzetí a originální přání.
Většinu obrázků na tomto blogu stahuji z Tumblr, We heart it a DeviantArt.