Zkus to znovu.. Znovu.. a znovu..

19. března 2016 v 10:09 | mortem |  books
Po delší době jsem se odhodlala napsat starému známému a urovnat s ním přátelské vztahy.. (A zabránit tak jeho ignoraci vůči mně..) Včera jsme se konečně sešli a popovídali si o všem možném.. (Kromě toho, jak se mi vlastně vše kazí... )
"Morty!"


"Jo.. Chápu to... Už si nebudu stěžovat.."
Bylo to takové zvláštní.. Celou dobu jsem se třásla a doufám, že si toho nevšimnul.. Opravdu mi záleží na tom, abychom se bavili, protože je opravdu milý a je hezké s ním trávit čas.. A prostě... Bála jsem se, že mě potom bude zase ignorovat..
Den byl opravdu příjemný. Nasmáli jsme se, dělali hlouposti a taky jsme se prošli po městě.. Bylo hezké navázat kontakt s někým na kom vám dřív záleželo a vypnout od všeho nepříjemného.. Takhle mi nějakou dobu nebylo.. (Nebo se to zdá kvůli té škole?)
Konečně mi půjčil taky komix, který jsem měla slíbený už dlouhou dobu.. A konečně jsme se dobrali k tomu, že mi jej vůbec půjčil..
Ovšem už jsem jej dočetla a to i když má přes 500 stran..

POD DEKOU


Tak se jmenuje ten komix kolem kterého se točí jeden dlouhý příběh.. Ale o tom možná někdy jindy.. Yindy?!
Nejsem ten typ člověka, co čte takové ty obyčejné věci, co se dají vlastně zažít úplně běžně, ale spíš si přečtu něco, kde můžu upustit svou fantazii. Ovšem takový tento komix vůbec nebyl.
Tak jak je tedy možné, že jsem to vůbec četla?
Pravdou je, že jsem nevěděla, co si mám od toho slibovat a tak jsem si raději ani nic neslibovala.. Když jsem knihu otevřela, upřímně mě ani na první pohled nějak extra neuchvátila kresba.. Ale po pár stránkách jsem si uvědomila, že kresba je vlastně moc pěkná a hlavně velmi příjemně se na ni dívá. Stále se tam ale nic moc nedělo a bylo tam jen popisováno dětství dvou chlapců, Craiga a Phila, kteří byli z chudé, ale o to více křesťansky založené rodiny. Netrvalo ale zase moc dlouho a už se začalo ukazovat, že jejich dětství není tak skvělé, ale autor tam naopak vystihl špínu tohoto světa.. (Přesněji to, co se vám všechno hrozné v dětství může dít..)
Příběh se začíná ale postupem času trochu rozjasňovat a nakonec prožíváte první lásku s hlavní postavou.. (Tedy Craigem Thompsonem..)

Kniha ve mně zanechala úžasný pocit a ani mi nepřišla tak tlustá, jak vlastně je..

Pokud nevíš, co si přečíst, rozhodně doporučuji toto. :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Většinu obrázků na tomto blogu stahuji z Tumblr, We heart it a DeviantArt.