Není kokot jako kokot

18. dubna 2018 v 8:49 | mortem |  other
Tak jo... Opět jsem se odhodlala napsat pár řádků na svůj blog. Ten už není tak černý, jako býval, ale aby si tmavší lidé nepřipadali zanedbaně,tak můj humor je dost černý na to, aby mohl sklízet bavlnu. Tos mohl poznat, pokud mě pravidelně čteš. A pokud mě pravidelně čteš, pak s největší pravděpodobností (která je z ženského hlediska 100%, ale z mužského 51% - v dalším článku napíši vysvětlení a ty mi můžeš mezitím do komentu napsat, jak by sis to vysvětlil ty) nejsi normální. Protože takové výplody by rozhodně nikdo normální nečetl. Otázkou je, co je dnes "být normální"? Já si třeba myslela, že normální jsem, ale když mi došlo, že když tě někdo lechtá, nelíbí se ti to a krájíš zeleninu, není dobrý nápad mu zabodnout nůž do nohy. Proč ne?

  1. Bude mít v noze díru, že by tudy člověk protáhl Somálce.
  2. Nedělá se to. Prostě nedělá.
  3. Napadení svého blízkého.
  4. Napadení vůbec osoby celkově.
  5. Buď se ti to zalíbí, a nebo se začneš víc nenávidět. A skončíš v léčebně.
  6. Lidi na tebe budou koukat jako na idiota a vyhýbat se ti obloukem.
Nemám s tím vlastní zkušenost, ale první, co mě v tu chvíli napadlo... bylo, že to udělám.


HLAVNÍ TÉMA ČLÁNKU


Co jsem zjistila za těch pár let působení na internetu, tak není kokot jako kokot. Omlouvám se za takový vulgární výraz, ale.. Jedině on nejlépe vystihuje tyto jedince. Takže vlastně neomlouvám.. Kokot se dělí do tří skupin a teď ti je tu rozeberu.

Kokot č. 1: To je člověk, co si na kokota hraje, ale vlastně ani není. Jen to používá většinou jakou svou obranu.

Kokot č. 2: Do této řady se řadí lidé, kteří přemůžou temnou stranu svého mozku a v dospělosti dosáhnou osvícení. Díky osvícení se jim ukáží nové možnosti a pravděpodobně si budou chtít koupit letenku do vesmíru a novou identitu, aby si je nikdy nikdo nemohl spojit s jejich bývalým "já".

Kokot č. 3: Ještě nedávno (cca 1 rok zpět, takže nedávno dávno(?)) jsem si naivně myslela, že člověk z kokota vyroste. Že po mládí člověk prostě kokotem být přestane. TO JSEM SE OPRAVDU MÝLILA. Po tom, co jsem viděla v televizi a na internetu jsem došla osvícení já. Jako když vás pohladí Bůh po tváři a potom... vám liskne takovou, že chytnete druhou o futra (a kdo se bude bránit, že Bůh je milostivý, ať si přečte celou Bibli, protože tam se tak rozhodně nechoval) a najednou prozřete tolik, že byste si nejraději nalili ředidlo do očí a skočili z Nuseláku. Přesně tak se cítím každý den. Normálně bych si šla zalétat hned, i když se bojím výšek.
Ono už se to odráží na naší politice. Tam je to samý komunista a proč v naší republice... ve 21. století ještě sakra přetrvává komunismus? Nechceme si rovnou založit Národní Stranu a Sdružení Nacistů? Nebo třeba stranu Sebevrahů a Vrahů? Stranu Psychycky Narušených Lidí? Počkat.. ty už tu máme. A co třeba stranu Feťáků a Zlodějů? A proč to neurychlit a rovnou nazapálit naši zemi a nepostřílet se?

Po tomhle všem..
SE UŽ OPRAVDU NIČEMU NEDIVÍM..
NIČEMU..
Já nemůžu brečet a ani zasmát se tomu nedovedu..
Já tu dostuduji a potom.. jestli se to bude vyvíjet tímto směrem (ruku na srdce - bude)... Tak buď umřu, a nebo umřu při pokusu se dostat od tud hodně daleko..Nu.. pokud si došel až sem, tak ti gratuluji a získáváš malé bezvýznamné plus. Naprosto bezvýznamné, ale pro lepší pocit.
 


Komentáře

1 sw sw | Web | 1. května 2018 v 0:30 | Reagovat

Není kokot jako kokot? To by byla hezká tetovačka.

2 mor-tem mor-tem | Web | 1. května 2018 v 20:19 | Reagovat

[1]: To určitě.. Ale já nebudu ta, co si jej nechá vytetovat.. :D

3 Akim Akim | E-mail | Web | 12. května 2018 v 11:40 | Reagovat

Přesně, jestli se toleruje KSČ, proč se neobnoví NSDAP. O_O  :-!  :-!  :-!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Většinu obrázků na tomto blogu stahuji z Tumblr, We heart it a DeviantArt.